{jcomments on}

Білоцерківська міська організація Всеукраїнського об’єднання «Свобода» виступила з критикою політики, яку проводить антиукраїнський міністр освіти Д. Табачник. Зокрема, це стосується насаджування українським школярам військово-спортивної гри «Зарніца», яка унаслідувала кращі імперсько-колоніальні традиції СРСР.

 Аби не допустити проведення подібних заходів на Білоцерківщині, голова білоцерківської «Свободи» Олександр Хозєєв направив звернення начальнику управління освіти і науки м. Білої Церкви Петрику Ю.Ф. У листі вказано, що «в умовах існуючого в Україні суспільно-політичного і економічного устрою, відмінного від устрою СРСР, виходячи із положень Воєнної доктрини України, проведення  так званої гри «Зарніца» у нинішньому форматі недоречне і недоцільне. Військово-патріотичне виховання молоді в незалежній і суверенній Україні повинно здійснюватися на національно-історичних традиціях народу України. Так зазначено у ст.11 Закону України «Про Збройні Сили України». Отже, проведення військово-спортивних ігор патріотичного спрямування повинно проводитись у школах для різних вікових груп (5-7 кл.), (8-9 кл.), (10 кл.) на основі вищевказаної ст.11 Закону України. Це і відродження пластунського руху «Звитяга», гра «Джура», змагання «Козацький гарт» та інші».

Націоналісти наголошують, що замість совєцкої «Зарніци» доцільніше було б провести у середині травня на загальноміському рівні військово-спортивну гру «Козацьке завзяття» серед юнаків 10 – класів. Вона передбачає вогневу, стройову та медико-санітарну підготовку.

«Свобода» вважає, що військово-патріотичне виховання підростаючого покоління в навчальних закладах повинно бути спрямоване на формування у молоді високої патріотичної свідомості та самосвідомості, національної гідності, готовності до виконання громадянського і конституційного обов’язку щодо захисту національних інтересів України, виховання громадянина України – патріота своєї Вітчизни на прикладах кращих традицій українського народу в боротьбі за незалежність, на авторитеті кращих військово-козацьких традицій, борців за свободу України.

Прес-служба Білоцерківської міської організації ВО «Свобода»

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *