fbpx

Депутат місцевої ради як представник інтересів територіальної громади, виборців свого виборчого округу зобов’язаний виражати і захищати інтереси відповідної територіальної громади та її частини – виборців свого виборчого округу, виконувати їхні доручення в межах своїх повноважень, наданих Законом, брати активну участь у здійсненні місцевого самоврядування. Саме такими нормами Закону «Про статус депутатів місцевих рад» керується в своїй роботі вже другий рік депутат Білоцерківської міської ради, свободівець В’ячеслав Хмельницький.

– Як член постійної комісії з питань житлово-комунального господарства, беру активну участь у роботі комісії та вирішенні важливих питань у нашому місті. А саме: брав участь шляхом рекомендацій і висновків по фінансуванню Управління житлово-комунального господарства, контроль виконання рішень сесій міської ради, проектів, що стосуються житлово-комунального господарства міста, участь у підготовці реалізації державної політики щодо реформування галузі житлово-комунального господарства. Здійснював конт­роль за виплатою заробітної плати на підприємствах житлово-комунального господарства, брав участь у внесенні пропозицій до плану підготовки опалювального сезону, контролював виконання раніше прийнятих рішень міської ради, у тому числі щодо ефективного використання коштів на виконання цільових програм, виконання рішень на спрямування щодо покращення експлуатації житлових будинків енергозберігаючими технологіями – заміна покрівель, заміна внутрішньо будинкових трубопроводів, реконструкції та модернізації ліфтів, брав участь у вирішенні проблем утилізації відходів.

Так, я є послідовним у своїй позиції щодо передачі Комунального підприємства «Білоцерківводоканал» у концесію. Спілкуючись з людьми з приводу цієї оборудки, розумію, що їх дуже турбує це питання, тому що, на превеликий жаль, володіння монопольними підприємствами поза управлінням громади дає волю працювати і «господарювати» як заманеться. І можливо, що вже зовсім скоро ми отримаємо підвищення цін на водопостачання і водовідведення; питання збереження робочих місць на підприємстві є також актуальним в умовах соціальної та економічної кризи. Тому позиція фракції ВО «Свобода» в Білоцерківській міській раді залишається незмінною – ми проти передачі КП «Білоцерківводоканал» у концесію.

Робота в постійній комісії житлово-комунального господарства потребує постійної уваги до проблем, які виникають у повсякденному житті: прибирання та ремонт прибудинкової території, освітлення місць загального користування, освітлення підїздів, вивіз сміття, ремонт дахів, підїздів, ліфтів тощо. Тому левова частина звернень моїх виборців зачіпає безпосередньо вищезазначені питання та проблеми.