27 травня 2018 активісти Білоцерківського міського осередку ВГО “Сокіл” стали співорганізаторами міського заходу “Еко-пікнік” на Острові дитинства.

На офіційному відкритті заходу перед громадою виступив секретар Білоцерківської міськради свободівець Вадим Кошель. Націоналіст подякував усім, хто долучився до організації заходу, вручив подяку Білоцерківської міськради головному агроному КП “Зелене господарство” Валентині Миколюк за безпосередню участь у першому створенні Острова дитинства 30 років тому.

“Сокільці” підготували спеціяльну смугу перешкод для відвідувачів: завданням було донести пакет зі сміттям до сміттєвого баку, не розгубивши його по дорозі. Мета – показати, що й у повсякденному житті не так важко донести сміття до сміттєвого баку й не залишати його будь-де. Найспритніші учасники отримали призи. Також “сокільці” відповідали за локацію “Зоряний табір”.

“Для нас питання збереження природи ‒ одне з ключових. Ми зобов’язані залишити безпечне довкілля для наступних поколінь”, ‒ прокоментував голова Київського обласного осередку ВГО “Сокіл” Олександр Яременко.

Окрім того, молоді націоналісти організували лекцію “Зброєзнаство. Поводження зі зброєю” яку провів заступник голови ВГО “Сокіл” Ярослав Люти.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.