22 січня 2017 року в Білій Церкві відбулося прощання з депутатом Білоцерківської міської ради, головою фракції ВО “Свобода” Олександром Хозєєвим.

Протоієрей Микола Гопайнич відспівав покійного в церкві Покрови Божої Матері УПЦ КП. Попрощатися із побратимом до церкви прибув лідер ВО “Свобода” Олег Тягнибок.

Громада зібралася на площі біля приміщення Білоцерківської міської ради, біля пам’ятного знака Небесній сотні, щоби провести Олександра Хозєєва в останню путь, адже націоналіст був знаною та шанованою людиною в місті.

Народний депутат України від ВО “Свобода” Олександр Марченко зазначив: “Сьогодні я втратив побратима і дорогого друга. В наших згадках він залишиться принциповим і чуйним керівником, людиною, яка вірно служила Україні й обраній справі. Пам’ять про Олександра Хозєєва назавжди лишиться в наших серцях. Наше завдання – продовжити його справу, всебічно підтримувати його родину”.

“У зв’язку із передчасною смертю Олександра Хозєєва скасовано урочисту конференцію Київської обласної організації ВО “Свобода” з нагоди 25-річчя партії. Так сталося, що друг Олександр зібрав свободівську родину з усіх куточків Київщини в Білій Церкві з надзвичайно сумного приводу. Від імени всіх націоналістів области висловлюю щирі співчуття родині та близьким покійного”, – сказав голова Київської обласної “Свободи” Ігор Сабій.

Зі словами співчуття до громади та родини також звернулися керівник Білоцерківської станиці Київського крайового братства ОУН-УПА, комбатант УПА Теодор Дячун та командир громадського формування “Щит” Сергій Шкаровський.

Олександра Хозєєва поховали на “Старому Зарічанському” кладовищі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *