Продовжується безстрокова акція зі збору макулатури, ініційована головою Білоцерківського міського осередку Всеукраїнської молодіжної громадської організації “Сокіл” Олександром Яременком.

15 грудня 2015 року до депутата Білоцерківської міської ради від ВО “Свобода” Вадима Кошеля звернувся колектив місцевої газети “Громадська думка”. Дізнавшись про акцію сокільців, журналістка Валентина Храбуст, попросила забрати використаний папір з редакції для допомоги українському війську. Загалом газетярі накопичили 100 кг паперу, за який вдалося виручити 250 грн.

“Дуже вдячні небайдужим людям, які в цей скрутний час знаходять можливість допомогти нашим військовим. Це працівники газети “Громадська думка”, а також небайдужа людина – водій Максим Інгатенко, який безкоштовно допоміг у транспортуванні та завантажені макулатури”, – розповів Вадим Кошель.
Окрім благодійності, колектив комунальної газети подарував сокільцям два томи книги “Історія українського війська”. Ця література згодиться для вишколів серед молодих націоналістів.

Прес-служба Білоцерківської міської організації Всеукраїнського об’єднання “Свобода”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.