3 грудня 2013 року за ініціативи депутатів-свободівців відбулася позачергова сесія Білоцерківської міської ради Київської области. На сесії під тиском свободівців було прийнято Звернення до Президента України з вимогою звільнити Уряд Азарова та вивільнити всіх політичних вязнів. Про це повідомляють у Білоцерківській міській організації Всеукраїнського об’єднання «Свобода».

Зокрема, на порядок денний сесії, яка була скликана за вимогою депутатів-опозиціонерів, було винесено проект рішення «Про звернення до Президента України». Проект передбачав засудження силових методів, які застосовуються проти мирних учасників акції на Майдані Незалежності. У документі висунута вимога до Президента України вжити невідкладних заходів щодо розслідування для належного покарання винних у застосуванні силових методів проти мирних мітингувальників. Також  в проекті рішення передбачено звернення до Президента з вимогою розгляду питання про відповідальність Кабінету Міністрів України та прийняття рішення про його відставку. Останнім пунктом документу передбачено підтвердження пріоритету інтеграції України в Европейський союз.

Перед голосуванням за даний проект рішення, під час узгоджувальної перерви, його було доповнено пунктом про звільнення політичних в’язнів в Україні.

Більшістю голосів депутати підтримали рішення «Про звернення до Президента України».

Голова фракції «Свобода», очільник Київської обласної організації ВО «Свобода» Олександр Марченко під час сесії зазначив на причетності чинного керівництва країни до останніх подій з побиття мирних громадян. Він також нагадав присутнім депутатам та керівникам міста на відповідальності посадових осіб щодо фальсифікацій виборів народних депутатів України 2012 року. За його словами: «Після зміни влади кожна незаконна дія, фальшування на виборах отримають правову оцінку. І жоден, хто був причетний до беззаконня, не зможе уникнути відповідальності по закону».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *