14-15 березня 2015 року громада Білої Церкви збиралася на мітинги-протести на зупинках міжміських маршруток “Біла Церква – Київ” перевізника “АТН”. Білоцерківська міська організація ВО “Свобода” та громадське формування “Щит” долучилися до акції. Люди виступили проти того, що це підприємство брутально захопило частину ринку перевезень Білої Церкви та працює, не маючи дозволу міської ради та всіх необхідних документів.

У Білій Церкві зареєстровано кілька перевізників, які сплачують податки до міського б’юджету. А “АТН” – столичне підприємство, відповідно, його податки отримує Київ. Оскільки автостанція та спеціяльні зупинки зайняті білоцерківськими перевізниками, водії “АТН” ставлять машини на проїжджій частині, чим створюють небезпеку для містян.

Більше того, підтримати рейдера прийшли “тітушки”, які добре запам’яталися білоцерківським свободівцям від парламентських виборів 2012 року. Тоді ОВК сфальсифікувала результати у мажоритарному окрузі № 90, де від “Свободи” балотувався Олександр Марченко. Націоналіст подав судовий позов, і молодики спортивної статури блокували Київський окружний адмінсуд, представляючись “журналістами”. Цього разу, виступивши на підтримку підприємства, яке незаконно працює в Білій Церкві, вони назвалися “механіками”.

“Конфлікт місцевих перевізників зі столичним нахабою триває вже певний час, і найгірше в цій ситуації те, що страждають від того люди, які живуть у Білій Церкві. Наше завдання – взяти питання під контроль та простежити, щоби цей конфлікт врешті вирішився законно та справедливо. Маршрутки мають стояти у визначеному місці, а податки від діяльности перевізників мають поповнювати місцевий б’юджет”, – наголосив керівник Білоцерківської міської організації Олександр Хозєєв.

 Прес-служба Білоцерківської міської організації ВО “Свобода”

Фото: http://bc-like.com/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *