29 вересня 2017 року Білоцерківська організація ВО “Свобода” привітала бібліотекарів міста Біла Церква з професійним святом. Напередодні Всеукраїнського дня бібліотек депутати-свободівці Київської обласної ради Сергій Яременко та Білоцерківської міської ради Вадим Кошель завітали з подарунками до трьох книгозбірень міста.

Націоналісти передали до бібліотечних фондів книги від депутата Івано-Франківської обласної ради від ВО “Свобода”, члена Національної спілки письменників України, заслуженого учителя України Оксани Тебешевської.

Серед подарованих книг ‒ художні твори та навчальні посібники українського спрямування, націоналістичні книжки голови Івано-Франківської обласної ради, члена ВО “Свобода” Олександра Сича та інші видання сучасних українських письменників та поетів. Для школярів Оксана Тебешевська передала збірки диктантів та переказів з української мови, присвячені героїчним постатям нашої нації Степану Бандері, Роману Шухевичу, Івану Мазепі, В’ячеславу Чорноволу, власного авторства. А для дошкільнят ‒ кілька примірників журналу “Дзвіночок” та добірку книг для малюків.

“Нещодавно мав нагоду познайомитися із талановитою депутаткою-свободівкою обласної ради з Івано-Франківщини Оксаною Тебешевською. Вона приїздила в справах до Білої Церкви. Під час знайомства домовилися налагодити співпрацю в просвітянській сфері. Незабаром після зустрічі пані Оксана надіслала великий стос книг патріотичної тематики для дорослих та дітей Білоцерківщини. Бібліотекарі радо прийняли літературу й дякували за привітання та подарунки”, ‒ розповів Вадим Кошель.

Прес-служба Київської обласної організації ВО “Свобода”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *