20 вересня 2017 року у приміщенні Центральної бібліотеки м. Біла Церква відбувся творчий вечір письменниці та поетеси, активістки ВО “Свобода” Таїни Братченко та презентація її нової книги “Прозріння”. В книзі описані події Революції гідности та російсько-української війни. Книга видана на кошти народного депутата від ВО “Свобода” Олександра Марченка, депутатів-свободівців Київської обласної та Білоцерківської міської рад, а також рядових партійців.

У заході взяли участь місцеві майстри художнього слова, громадські активісти, волонтери, інтелігенція, свободівці, зокрема депутати Білоцерківської міської ради від ВО “Свобода” Вадим Кошель та Юрій Оселедько.

“Слово ‒ це зброя у боротьбі за Україну. Таїна ‒ це творче крило нашої партійної організації. Сьогодні ця творчість проявилася у вигляді правдивої та корисної книги “Прозріння”. Це художня книга на основі реальних подій. Вируючий Майдан, пекло російсько-української війни, невтомні волонтери, одурманений народ Донбасу, герої та зрадники… Радий з того, що мав нагоду долучитися до видання “Прозріння”. Ця книга неодмінно з’явиться у всіх шкільних бібліотеках міста. Бажаю Таїні здоров’я, натхнення, сил та часу продовжувати писати”, ‒ наголосив під час вітального слова Вадим Кошель.

Творчий вечір відбувся за сприяння працівників Білоцерківської міської централізованої бібліотечної системи, здебільшого директора Центральної бібліотеки Людмили Чупак.

Під час заходу звучали уривки з нової книги Таїни Братченко у виконанні присутніх та самої авторки.

Після закінчення творчого вечора усі охочі мали змогу придбати примірник книги з автографом авторки. Усі кошти, зібрані від реалізації книги, підуть на допомогу воякам російсько-української війни.

Прес-служба Київської обласної організації ВО “Свобода”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.