25 серпня 2016 року депутати Київської обласної ради від ВО “Свобода” Максим Запаскін та В’ячеслав Хмельницький разом із депутатом Білоцерківської міськради свободівцем Вадимом Кошелем були присутні на установчих зборах зі створення ОСББ “Ярослава Мудрого, 29”.

Депутати допомогли мешканцям будинку провести збори відповідно до законодавства, підказали юридичні та процесуальні моменти проведення зібрання.

Мешканці зголосилися створити ОСББ та затвердити статут об’єднання. Громада вирішила зробити перерву для письмового опитування тих мешканців, які не були присутні на зборах, та підбиття результатів голосування.

“Вважаю, що об’єднання співвласників багатоквартирних будинків мають отримати від депутатів та виконавчої влади максимальну підтримку, оскільки ОСББ – запорука найбільш якісного та ефективного управління багатоквартирними будинками, за якого кошти, що сплачують власники квартир, спрямовують на ремонт і поліпшення стану будинків, а не розкрадають, як це відбувається у ЖЕКах”, – прокоментував Максим Запаскін.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *