До громадської приймальні депутата Київської обласної ради свободівця Максима Запаскіна звернулися співвласники ОСББ “Академічний-3” в м. Біла Церква з проханням допомогти розірвати договір із компанією-управителем та повернути технічну документацію на будинок.

Договір із “БЦ-Енергоаудит” на управління був укладений за рекомендацією заступника міського голови Гнатюка В.В. Однак, як виявилося, компанія не спромоглася протягом року надати послуг на належному рівні, а співмешканці з сумом згадували ті часи, коли вони самостійно здійснювали управління будинком. Власний менеджмент був значно ефективніший тоді, як при управлінні “БЦ-Енергоаудит” будинок залишався у занедбаному стані – не виконувалися ремонти труб, внаслідок чого у підвалі будинку стояла вода з усіма неприємними наслідками. А на численні звернення співвласників управитель ніяк не реагував.
Бажаючи розірвати стосунки з цією компанією, мешканці завчасно повідомили управителя про припинення договору після спливу строку, на який він підписаний, та відсутність бажання продовжувати дію договору.
Однак виявилося, що “БЦ-Енергоаудит” не захотіло віддавати “дійну корову”, та через суди намагалися пролонгувати договір управління та відмовилися віддавати документацію, підписувати акт прийомки-передачі навіть після того, як ці суди програв управитель.
Одночасно співмешканці стикнулися з иншою проблемою – затягуванням із підписанням договорів на вивіз сміття, постачання води та електроенергії, а також з управлінням соцзахисту населення Білоцерківської міської ради на сплату субсидій. Внаслідок цього ОСББ не могло повноцінно запрацювати.
14 квітня 2016 року Депутати Білоцерківської міської організації ВО “Свобода” порушили це питання на позачерговій сесії міської ради, вони звинуватили Білоцерківського міського голову в бездіяльності та попросили допомогти укласти відповідні договори. А також звернулися до Білоцерківського міського голови з проханням встановити цивілізовану практику у відносинах між управителями та співмешканцями ОСББ.
Окрім того, Максим Запаскін провів окрему зустріч із “БЦ-Енергоаудит”. У підсумку було повернуто повний пакет документів ОСББ, підписано акти прийому-передачі, а також управитель пообіцяв надати повний фінансовий звіт не пізніше середини травня.
“Всеукраїнське об’єднання “Свобода” завжди відстоювало і буде відстоювати інтереси простих людей. Ми не дозволимо, щоб у цей скрутний час недобросовісні компанії наживалися на білоцерківцях”, – прокоментував депутат Київської обласної ради Максим Запаскін.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.