22 січня 2019 року щорічно в Україні відзначається День Соборности України. У Білій Церкві відбулася низка заходів, присвячених цьому дню, до яких долучилися Білоцерківська міська організація ВО «Свобода» та ВГО «Сокіл».

У цей день відбувся урочистий мітинг біля погруддя Тараса Шевченка. Взявшись за руки, націоналісти разом з білоцерківцями утворили живий ланцюг єднання та пройшли вулицями міста до стели Героям Небесної сотні. Відзначивши таким чином сторіччя проголошення Акту Злуки УНР та ЗУНР.

Також націоналісти відвідали презентацію проєкту скульптури «Шлях до Соборності України», що відбулася в торгово-промисловій палаті. Скульптуру буде зведено у Білій Церкві під наглядом і за авторства відомого литовського скульптора Тадаса Густаускаса. Вона складатиметься з іменних цеглин визначних людей, котрі вклали частину свого життя в розвиток Білої Церкви та України.

«Зокрема передбачається, що іменні цеглини будуть названі на честь Героя УПА, почесного громадянина Білої Церкви Теодора Дячуна та Олександра Хозєєва – покійного побратима-свободівця, котрий чотири роки очолював місцеву організацію ВО «Свобода», пройшов Майдан, з перших днів війни допомагав нашим захисникам, був депутатом Білоцерківської міської ради та головою фракції ВО «Свобода», – прокоментував керівник Білоцерківського міського осередку ВГО «Сокіл» Юрій Колотницький.

Рідний брат Олександра Хозєєва Микола, активіст міської організації ВО “Свобода” урочисто отримав Сертифікат на іменну цеглинку за цінний вклад у розвиток Соборности України, що присвячена його брату.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.