Як повідомлялося раніше, 5 лютого 2013 року до депутатів Білоцерківської міської ради Київської області від Всеукраїнського об’єднання “Свобода” звернулися підприємці міста з проханням допомогти в протидії порушенню їхніх прав керівництвом пенсійного фонду. Начальник відділу персоніфікованого обліку, інформаційних систем та мереж Медяний О.Г. відмовлявся приймати річні звіти від юриста, який представляв інтереси підприємців. Після візиту свободівців до кабінету посадовця пан Медяний пообіцяв розглянути документи сьогодні.
8 лютого о 9 ранку голова Білоцерківської організації ВО “Свобода” Олександр Хозєєв разом із депутатом Білоцерківської міської ради від ВО “Свобода” Вячеславом Хмельницьким знову завітали до начальника відділу, щоб проконтролювати обіцяне. Медяний стримав слово і прийняв у юриста усі документи.
«Ми не допустимо свавілля чиновників у нашому місті. Білоцерківська «Свобода» буде і надалі відстоювати законні права жителів і робити все можливе, щоб чиновники почували себе не господарями, як вони звикли, а слугами народу, як це і має бути», – зазначив Вячеслав Хмельницький.
«Ми домоглися соціальної справедливості цього разу і будемо так само ефективно діяти надалі. «Свобода» завжди виконує свої обіцянки», – підтвердив Олександр Хозєєв.
Про ситуацію у пенсійному фонді й інших установах білоцерківська «Свобода» буде інформувати громадськість й надалі.

Відео з місця події можна переглятути тут: svoboda-bila.org.ua/index.php/media/2012-03-03-12-03-21/105-2013-02-19-17-07-03

 Прес-служба Білоцерківської міської організації ВО “Свобода” 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *