21 серпня 2014 року на сесії Білоцерківської міської ради за ініціятиви депутата Вячеслава Хмельницького від фракції Всеукраїнського об’єднання “Свобода” було винесено на порядок денний звернення до Президента України щодо підтримки 72-ї ОМБР, зокрема капітана Олександра Портяненка.

За це звернення проголосували всі 48 депутатів, які були присутні на пленарному засіданні.

Пропонуємо повний текст звернення:

Звертаємося до Вас, як до Верховного Головнокомандуючого Збройних Сил України, гаранта Конституції та батька дітей, які теж потребують захисту в умовах неоголошеної війни зі сторони Російської Федерації.

Ситуація, яка склалася в зоні АТО з нашою 72-ою окремою механізованою бригадою набрала неабиякого резонансу не тільки в нашій країні, а й за її межами. Виконуючи найважливіші бойові завдання за наказом штабу АТО в зоні бойових дій, наші військові показали себе справжніми безстрашними захисниками нової України, час змін в якій почався після Революції гідности та буде тривати до корінних змін на користь України та українців.

Так званий сектор “Д” – це справжнє пекло, в якому перебували наші герої, в оперативно-тактичному характері бойових дій він був стратегічно дуже важливим. Бойове завдання по перекриттю кордону від проникнення з території Росії зброї та живої сили наші військові виконали. Перебуваючи під постійним перехресним вогнем реактивної артилерії, важкої артилерії та мінометів, офіцери змогли зберегти життя більшості рядових та сержантів.

Ми не шукаємо винних в тому, чому бійці 72-ї окремої механізованої бригади опинилися в оточенні, чому у них не було боєприпасів, продуктів харчування та води – це справа компетентних органів. Ми хочемо, щоб Україна знала своїх героїв, які своєю ініціятивою та самостійними рішеннями зберегли життя наших військових. Вони і сьогодні готові повернутися на передову та зі зброєю в руках захищати незалежність та цілісність нашої держави. Прийняти правильне рішення в надскладній ситуації, врятувати життя своїх підлеглих і за це опинитися під слідством – це як мінімум некомпетентність деяких органів, а максимум – зрада, що може бути порівняна зі зрадою, що вже привела до численних втрат під час АТО.

Ми переконані, що капітан Збройних Сил України Олександр Портяненко – герой і справжній професіонал, який прийняв єдине правильне рішення і тим врятував життя одинадцяти бійців.

Ми впевнені, назавжди минули часи, коли влаштовували показові процеси, а чесних патріотів і професіоналів робили цапами-відбувайлами.

Капітан Олександр Портяненко та одинадцять його підлеглих готові повернутися в зону АТО та використовувати свій безцінний досвід для скорішої повної перемоги та встановлення миру на Сході України.

Шановний пане Президенте! Ми закликаємо Вас взяти цю справу під свій особистий контроль і сподіваємось на справедливе позитивне рішення на користь наших військових.

Слава Україні!

Прес-служба Білоцерківської міської організації ВО “Свобода”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *