30 червня 2015 року з нагоди дня народження генерала УПА Романа Шухевича громадська організація «Відродження української нації» спільно Білоцерківською міською організацією ВО «Свобода» провели спортивно-патріотичний вишкіл для учнів відділення дзюдо ДЮСШ «Богитир». Ініціатором заходу став голова ГО «Відродження української нації» свободівець Роберт Заєць. До справи долучилися тренери з дзюдо Вадим Кошель, — член ВО «Свобода», та Олег Кошель, — прихильник партії.
Вишкіл розпочався лекцією про героїчну постать Романа Шухевича. Роберт Заєць розповів юним дзюдоїстам про визначну роль кожного українця у державі та природі. Після інструктажу про безпеку на воді дітлахи на човнах та катамаранах перепливали річку Рось, перетягували линву (канат), показували свою спритність та силу на колоді. Після закінчення спортивної частини хлопчаки пообідали козацьким кулішем, звареним на березі річки.
«Тренування обов’язково мають нести в собі духовну складову. Ми виховуємо в наших учнях не лише дисципліну та волю до перемоги, а й повагу до традицій, почуття власної гідності та любов до України. В цей знаменний день діти отримали колосальний заряд енергії як від природи, так і від спілкування із побратимом Робертом. Всі лишилися задоволеними, тому ми плануємо проводити такі вишколи регулярно», — розповів націоналіст Вадим Кошель.

Прес-служба Білоцерківської міської організації ВО «Свобода»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *