24 серпня 2016 року у день 25-ї річниці проголошення незалежности України Білоцерківська міська організація ВО “Свобода” долучилася до урочистого мітингу біля погруддя Тараса Шевченка.

Виступаючи перед громадою, заступник голови Київської обласної організації ВО “Свобода”, депутат Київоблради В’ячеслав Хмельницький зачитав вітання від лідера Всеукраїнського об’єднання “Свобода” Олега Тягнибока. Від себе націоналіст додав: “День Незалежности України має бути найсокровеннішим святом для кожного громадянина, адже, виходячи в цей день на мітинги та акції, ми віддаємо свою шану всім тим, хто загинув за нашу державу. Ми маємо пам’ятати подвиг тих героїв, надихатися ним і ми обов’язково переможемо”.

До слова запросили керівника Білоцерківської станиці Київського крайового братства ОУН-УПА, комбатанта Української Повстанської Армії Теодора Дячуна.

“Сьогодні ми святкуємо 25-тиріччя незалежности. До цієї дати Україна йшла не широкими переможними кроками, а ледве просувалася крізь безліч перешкод: п’ята колона, недолуге керівництво держави, злочинці при владі тощо. 75 років свого життя я присвятив боротьбі за Україну. Тепер мою справу продовжують новітні герої з фронту. Єдиний спосіб досягти справжньої незалежности України – це розвал Російської імперії. Впевнений, що ми переможемо у цій війні”,- сказав ветеран УПА.

Після завершення мітингу громада вишикувалась у колону та попрямувала центральною вулицею міста до пам’ятного знаку Героям Небесної сотні та українським воякам, які загинули у боях російсько-української війни.

Присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять усіх, хто поклав своє життя для захисту нашої Батьківщини. За упокій їхніх душ помолилися священики.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *