9 березня 2016 року представники Білоцерківської міської організації ВО “Свобода” зібралися біля погруддя Тараса Шевченка з нагоди 202-ї річниці від дня народження великого Кобзаря.

Першим до слова запросили керівника Білоцерківської станиці Київського крайового братства ОУН-УПА, комбатанта Української Повстанської Армії Теодора Дячуна.

“Шевченкове слово завжди було зі мною. Ще в давні часи боротьби із москалями ми користалися його настановами: “…Поховайте та вставайте, кайдани порвіте і вражою злою кров’ю волю окропіте…”. Нині ж у нас той самий ворог, і бити його треба, пам’ятаючи слова Кобзаря. Але ще один, ще страшніший від москалів ворог ходить поміж нами, сидить у владних кабінетах, розповідає нам байки з телевізора. Вони називають те, що відбувається на Донбасі, “АТО”. Тобто справжня війна, це для керманичів забавка, а ділки лише наживаються з того. Вони підвищують тарифи, ведуть торгівлю з окупантами і вже відкрито говорять про продаж української землі”, – сказав під час виступу Теодор Дячун.
На кінець виступу 88-річний ветеран УПА зачитав присутнім вірш Дмитра Павличка “Богданова нагайка”.
Перед громадою виступали голова Білоцерківської міської організації ВО “Свобода” Олександр Хозєєв, депутат Київської обласної ради В’ячеслав Хмельницький, депутат Білоцерківської міської ради Володимир Панасов.
На завершення перед громадою виступила Марія Постоєва, помічниця народного депутата від ВО “Свобода” Олександра Марченка. Вона декламувала вірші великого Тараса, а також власну поезію, присвячену Кобзареві.
Мітинг завершився покладанням квітів до погруддя Тараса Шевченка та виконанням національного славня.

Прес-служба Білоцерківської міської організації ВО “Свобода”

Фото: Наталя Сіренко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *