1 серпня 2015 року члени Білоцерківського осередку ВГО “Сокіл” за підтримки служби доставки води “Ярослав Вода” організували в центрі міста арт-майданчик, на якому було проведено безкоштовні майстер-класи для дітей віком від 3 до 12 років.
Під керівництвом волонтерів діти займалися виготовленням композицій зі скрученого паперу (“квілинґ”), навчалися мистецтва “Петриківського розпису”, танцювали і змагалися з відтискання та стрибків на скакалці. Переможців змагань було нагороджено подарунками.
Серед учасників були діти військовослужбовців. Також під час заходу всі охочі залишали кошти на потреби родин бійців на Сході.
“Першочергова мета цього дійства – забезпечити цікаве дозвілля для дітей. При цьому ми робили акцент на дітях із сімей вояків-учасників війни на Сході. В процесі нашої волонтерської діяльности зі збору та закупівлі допомоги дітям військовослужбовців ми неодноразово чули, що, на щастя, їхні родини справляються з фінансовими негараздами. Але їм не вистачає саме уваги. Тому цей захід є логічним продовженням нашої волонтерської роботи”, – розповів голова Білоцерківського осередку ВГО “Сокіл” свободівець Олександр Яременко.

Прес-служба Білоцерківської міської організації ВО “Свобода”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.