24 вересня 2015 року на чергове засідання Білоцерківської міської ради фракція ВО “Свобода” підготувала звернення до керівника “Народного фронту” Арсенія Яценюка з приводу участи в Білоцерківській міській виборчій комісії відомих фальсифікаторів, яких включено до складу ТВК за поданням партії чинного прем’єр-міністра.
Оскільки громада міста вкрай обурена тими порушеннями, що вже відбуваються в роботі виборчої комісії, решті депутатів міськради не лишалося нічого, як підтримати звернення, підготовлене свободівцями.
У тексті депутатського звернення зазначено: “06.09.2015 Постановою Центральної виборчої комісії був сформований та затверджений склад Білоцерківської міської виборчої комісії з виборів депутатів Білоцерківської міської ради та Білоцерківського міського голови на місцевих виборах 25 жовтня 2015 року. Після оприлюднення складу цієї комісії білоцерківська громада дізналась, що від політичної партії “Народний фронт”, яку очолюєте ви, до складу Білоцерківської міської виборчої комісії потрапили сумновідомі особи, які брали активну участь у фальсифікації результатів місцевих виборів у 2010 році, та парламентських виборів 2012 року в Білій Церкві”.
Як зазначають підписанти звернення, Підлужний Д.Б. – голова територіяльної виборчої комісії, яка у 2010 році проводила Білоцерківські міські вибори. Інша особа, включена до складу Білоцерківської виборчої комісії від “Народного фронту” – Удовена І.А. – перший секретар Білоцерківської міської організації КПУ, яка відома своєю підтримкою екс-президента України Януковича, а також противниця Революції гідности та Евромайдану, про що свідчать її численні вислови у соцмережах, а також особисті зізнання у підтримці сепаратистів на сході України.
У зверненні міститься вимого відкликати заступника секретаря Білоцерківської міської виборчої комісії Удовену І.А. та члена Білоцерківської виборчої комісії Підлужного Д.Б., включених за поданням партії “Народний фронт”, та замінити їх на осіб із незаплямованою репутацією.

Прес-служба Білоцерківської міської організації ВО “Свобода”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.