Володимир Рудик, заступник голови Білоцерківської міської організації ВО «Свобода» з  молодіжних питань:

– Молодь завжди була свідомим рушієм у боротьбі за справедливість і спонукала до змін у країні, які б відповідали вимогам часу. Проте нині в Україні можна відмітити низьку політичну освіченість молоді, яка пов’язана із зневірою у зміни на краще. Саме для вирішення цієї проблеми у Білій Церкві створюється молодіжне крило ВО «Свобода», завданням якого буде популяризація патріотичних ідей серед молоді та її залучення до активної боротьби на політичній арені.

Зараз найбільш активною верствою населення, в політичному плані, є літні люди. Вони бажають своїм дітям лише добра. Та чи можуть вони правильно обрати їхнє майбутнє, адже народилися в іншій державі з кардинально відмінними цінностями та пріоритетами розвитку? Тому наша організація буде добиватися перетворення цієї інертної маси, що зветься молодь, на свідоме, патріотично налаштоване та політично обізнане суспільство, котре не буде вестися на пусті обіцянки та ганебні подачки від псевдопатріотів.

Стає сумно, коли запитуєш у друзів, за кого вони хочуть віддати свій голос, і у відповідь чуєш: «Мені байдуже, хто заплатить, за того і проголосую» або: «Я не піду голосувати, все одно нічого не зміниться». І нашою задачею є переконати цих людей у тому, що вони самі вирішують свою долю, що кожен голос – це цвях, вбитий ними в труну діючого режиму, і що просто прийти проголосувати недостатньо, потрібно бути готовим відстояти свій вибір. Тому, якщо ми хочемо жити в цивілізованому, розвиненому українському суспільстві, необхідно мобілізовувати армію, яка зараз знаходиться в сплячому режимі, але, прокинувшись, може стати могутньою силою, що стане на захист національних інтересів, і цією силою є наша українська молодь.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *