11 липня 2013 року до Білоцерківської міської організації Всеукраїнського об’єднання «Свобода» звернувся громадянин України Балагусейн Гусейнов, який повідомив про побиття його сина міліціянтами та інші їхні неправомірні дії. За даними фактами юридична служба партійної організації взялася допомогти білоцерківцю в підготовці позову до суду проти правоохоронців. Задля розслідування обставин справи, депутат міської ради Володимир Панасов спрямує на ім’я Білоцерківського міського голови Василя Савчука депутатське звернення, повідомляють у Білоцерківській міській «Свободі».

Як розповів Балагусейн Гусейнов, 4 липня він разом із дружиною працював на торгівельній точці в районі ринку Піонерська м. Біла Церква: «До мене підійшли двоє міліціянтів у цивільному, один представився дільничним, а інший працівником управління по боротьбі з організованою злочинністю, та попросили пред’явити дозвільні документи на торгівлю. Дозволу на торгівлю у мене не було, так як орган виконавчої влади цьогоріч відмовив мені в його наданні, хоча на цьому місці я торгував абсолютно легально протягом останніх 22 років. Після цього міліціянти намагалися вилучити мій товар. Розуміючи, що вони перевищують свої повноваження, я намагався завадити їм, але вони тільки злютіли: розкидали товар – фрукти та овочі, били по рукам та викручували їх, а також з їхніх вуст летіла брудна лайка з приводу моєї національної належності, так як я азербайджанець. Після того як «правоохоронці» намагалися затримати мою дружину, за неї заступився мій син Руслан. На цей момент під’їхало міліцейське підкріплення й Руслана жорстоко побили. Зараз зі струсом мозку він знаходиться в міській лікарні №2 імені Семашко».

За словами пана Гусейнова, міліціянти таки склали акт про порушення торгівлі, в якому описали 4 вцілілі після їхніх дій види продукції. 9 липня суддя Білоцерківського міськрайонного суду Київської області В. Примаченко постановив визнати Балагусейна Гусейнова винним у вчинені правопорушення передбаченого ч.1 ст.160 КУпАП та наклав на нього штраф у розмірі 119 гривень з конфіскацією предметів торгівлі.

Ситуацію коментує юрист Київської обласної організації ВО «Свобода» Максим Запаскін: «Цей інцидент чергове свідчення міліцейського свавілля, того як наші правоохоронці щодня дбають лише про свої та своїх хазяїв заробітки. Невгодних вони просто ламають, калічать та ґвалтують. Варто зазначити, що міліція в даному випадку не мала права проводити перевірку документів у торговця, адже цим мають опікуватися працівники міськвиконкому. І лише після того, як вони складуть акт, суд може прийняти рішення про штраф. Білоцерківська «Свобода» бере на контроль даний факт порушення закону з боку правоохоронців та наполягатиме до притягнення міліціянтів до відповідальності».

Як поінформував депутат Білоцерківської міської ради Володимир Панасов, ним також буде підготовлене депутатське звернення на ім’я міського голови Василя Савчука задля з’ясування та розслідування обставин даної справи.

Прес-служба Київської обласної організації ВО «Свобода»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *