6 та 7 грудня Народний депутат України від ВО «Свобода» Олександр Марченко та голова Білоцерківської міської організації ВО «Свобода» Олександр Хозєєв з нагоди Дня Збройних сил України відвідали білоцерківських бійців у зоні АТО. Візитери побували у Волновасі, а також у знаменитому селищі Піски, що розташоване за 2 км від донецького аеропорту. Провідали бійців ЗСУ, добровольчих батальйонів, а також свободівський батальйон особливого призначення «Січ».

Нардеп урочисто привітав захисників України з їхнім святом та подарував теплі речі, засоби зв’язку, мобільні телефони, планшети і телевізори.

Не зайвим буде нагадати, що Олександр Марченко весною 2014 року пішов добровольцем у 72 білоцерківську бригаду. Керуючи блокпостом під селищем Красний Луч, отримав осколочне поранення голови та контузію. Близько місяця перебував у шпиталях.

«Поки деякі свободівці працювали нардепами, я воював на фронті. Тепер наші колишні нардепи ідуть на війну, як, наприклад, Юрій Сиротюк, а я — до сесійної зали. Але кожну вільну хвилину присвячую тому, щоб допомогти українському війську та підтримати його. Адже так зараз робить кожний справжній українець», — зазначив Олександр Марченко.

Свободівці відвідали крайні точки зони АТО, були біля знаменитої вежі «Небо», відчули на собі всю «красу» передової — постійні обстріли з «Градів», мінометів, снайперських гвинтівок. Побачили на власні очі, якої страшної руйнації завдала ворожа артилерія селищу Піски.

І найзворушливіший момент: Олександр Марченко та Олександр Хозєєв привезли у найгарячішу точку подарунок для бійців від учнів школи №11 — плакат із малюнками та побажаннями.

Фото: http://goo.gl/jH8SRb

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.