З середини травня 2015 року народний депутат України від ВО “Свобода” Олександр Марченко спільно з білоцерківськими добровольцями бере участь у будівництві оборонних споруд на Луганщині. Свободівець узяв відпустку в парламенті і за свій кошт забезпечив технікою проведення оборонного будівництва на Луганщині.

На даний момент на спорудженні захисного комплексу оборонної лінії в Луганській області працює близько 20 білоцерківських добровольців, серед них і місцеві свободівці. Будівельну техніку та робочі інструменти забезпечив Олександр Марченко.

Ситуація в районі ведення будівництва вкрай важка: даються взнаки температурні та геологічні умови, відбуваються щоденні обстріли, дошкуляють ворожі ДРГ. “Працюємо як на долоні – крім наших же укріплень сховатися ніде. Але це наш обов’язок. Ця робота допоможе українському війську стримати московських загарбників. Доки не добудуємо заплановані об’єкти, звідси не поїдемо”, – коментує свободівець Микола Хозєєв.
Олександр Марченко на війні не вперше – навесні 2014 року в якості добровольця у складі 72-ї ОМБР воював на Луганщині, де під Красним Лучем дістав осколкове поранення, яке завадило продовжувати брати участь у бойових діях. Після шпиталю, вже у якості народного депутата, близько 10 разів їздив на передову у найгарячіші точки з волонтерськими місіями. Нині ж свободівець став у нагоді в якості професійного будівельника та кваліфікованого керівника.
“Надійшло запрошення від Київської ОДА. Я, не роздумуючи, взяв відпустку в парламенті, організував техніку, людей – і на передову, адже я будівельник із багаторічним досвідом. Пишаюся тим, що працюю пліч-о-пліч з відважними та працьовитими земляками. А тим диванним воякам, які звинувачують нас у піарі, можу влаштувати “курси піарників” в окопі з лопатою – роботи у нас вистачить на всіх!” – наголосив націоналіст.

 Прес-служба Білоцерківської міської організації ВО “Свобода”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.