Захисний комплекс, який спорудили члени Білоцерківської міської організації ВО “Свобода”, врятував не одне життя під час масованих обстрілів з боку московських окупантів. Про це 19 серпня 2015 року зазначив командир взводу 25-го батальйону територіяльної оборони “Київська Русь” Володимир Назаренко “Сонечко”, висловлюючи подяку свободівцям.

Як відомо, у травні цього року народний депутат України від ВО “Свобода” Олександр Марченко разом із білоцерківськими свободівцями Ігорем Малівським, Анатолієм Мусієнком та Миколою Хозєєвим спорудили захисний комплекс оборонної лінії на Луганщині. Після закінчення будівництва об’єкт зайняли військові з 25-го батальйону. Як повідомив боєць “Київської Русі”, всі укріплення витримали ворожі обстріли.

“Коли Батьківщина в небезпеці, кожен допомагає тим, що вміє найкраще. За півтора року війни Олександр Марченко встиг повоювати, поки не став парламентарем. Але за професією він будівельник, ще й блискучий організатор, тому покинув тепле крісло депутата та рушив у Луганські степи будувати оборонні об’єкти. Я також рік тому пішов добровольцем на фронт, де також взяв участь у будівництві. Серце гріє думка, що наша робота допомогла побратимам з “Київської Русі”, – розповів націоналіст Анатолій Мусієнко.

Прес-служба Білоцерківської міської організації ВО “Свобода”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.