На ім’я народного депутата України свободівця Олега Гелевея та депутата білоцерківської міської ради В’ячеслава Хмельницького надійшли листи від матері хлопчика 2006 року народження з подякою за втручання в ситуацію і допомогу із забезпеченням лікування дитини за б’юджетні кошти.

Депутат Верховної Ради України фракції ВО “Свобода” Олег Гелевей допоміг хлопчику, хворому на остеосаркому, отримати лікування. Мати хлопчика, мешканка Білої Церкви Наталія Заремба написала йому відкритого листа. У листі-подяці вона зазначає:

Шановний Олег Іванович!

“Дозвольте висловити щиру вдячність за організацію вирішення питання з приводу лікування мого сина Заремби Богдана Ігоровича 01.09.2006 року народження, в Київському міському клінічному онкологічному центрі. Саме завдяки Вам Департамент реформи та розвитку медичної допомоги МОЗ України розглянув звернення щодо лікування і проведення оперативного втручання моєму сину в онкологічній лікарні за адресою: м. Київ, вул. Верховинна, 69. На моє особисте прохання я отримала відмову, в якій було чітко вказано, що дітям, які проживають в инших регіонах України, медична допомога не надається через відсутність фінансування. Після Вашого втручання і саме завдяки Вашій допомозі ми змогли розв’язати проблему і лікування мого сина забезпечене за бюджетні кошти.

Дуже приємно і суттєво, що при корумпованій владі, яка була на той час, знайшлися люди, які небайдужі до долі громадян України. Наша родина високо цінить Ваш внесок і Вашу чуйність до біди. Низький Вам уклін за турботу”.

Шановний В’ячеслав Вікторович!

“Дозвольте висловити свою глибоку вдячність за активне сприяння у вирішенні питання щодо лікування мого сина Заремби Богдана Ігоровича 01.09.2006 року народження, в Київському міському клінічному онкологічному центрі. Саме завдяки Вашому зверненню до депутата Верховної Ради України Гелевея О.І. (ВО «Свобода»), від мого імені, хлопчик має змогу лікуватися за бюджетні кошти.
Крім того наша родина вдячна за те, що Ви не шкодували сил і часу на виготовлення скриньок та друк листівок з проханням до небайдужих людей про допомогу зібрати кошти для купівлі ендопротеза, який замінив дитині власне коліно. Хочу зазначити, що Ваша допомога була вкрай необхідною, оскільки наша сім’я гостро відчуває потребу в фінансовій допомозі. В результаті матеріальне становище значно змінилося завдяки Вашій активній участі.
Ваша чуйність до чужої біди вражає до сліз. Відчуваючи підтримку, морально і психологічно набагато легше переживати життєві негаразди.
Не випадково так сталося, що наша родина проживає в межах Вашого депутатського округу. Бог допомагає руками людей і Ви, безумовно, заслуговуєте найщирішої і найглибшої вдячності. “

 Прес-служба Білоцерківської міської організації ВО “Свобода”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.