6 травня 2014 року лідер ВО “Свобода”, кандидат на пост Президента України Олег Тягнибок провів зустріч із громадою Білої Церкви. Лідер націоналістів ознайомив українців зі своєю виборчою програмою, розповів про загальнополітичну ситуацію в державі та відповів на запитання місцевої громади.

З приводу настроїв на сході країни лідер “Свободи” наголосив: “За час виборчої кампанії я об’їхав практично всі регіони України і переконався в тому, що ми з вами – одна велика українська родина. Бо настрій у людей всюди однаковий, українці сьогодні дихають одним повітрям. Вважаю, що це є заслугою Революції гідности. Переважна більшість мешканців українського Півдня та українського Донбасу хочуть спокою й миру, хочуть жити в Україні”.

Олег Тягнибок повідомив, що на закритому засіданні парламенту фракція “Свободи” наполягала на тому, щоб антитерористичну операцію було якнайшвидше завершено, тому що нерішучі дії у боротьбі з бандитами можуть призвести до втрати територіяльної цілісности: “Наше завдання сьогодні – вирішити питання із зовнішнім агресором, не допустити війни, а якщо війна, не дай Бог, розпочнеться – дати відсіч. Треба зупинити сепаратизм, тероризм і диверсії, які сьогодні мають місце на сході та на півдні України.

Я категорично проти федералізації. Федералізація – це коли кожна область має свою конституцію, а Київ фактично нічого не вирішує. Саме це потрібно зараз Путіну, щоби частинками відривати українські землі і так знищити нашу державу. А нам потрібна Україна як унітарна, єдина держава. І ми маємо чітко зафіксувати це в Конституції”.

Свободівець поінформував про скрутне становище української армії, яку агенти Кремля впродовж багатьох років цілеспрямовано позбавляли боєздатности. Нині США та ЕС готові допомогти нашим збройним Силам сучасним спорядженням.

Олег Тягнибок висловив подяку підприємцям Білої Церкви та Київщини, які за ініціятиви голови Київської обласної організації ВО “Свобода” Олександра Марченка подарували військовій частині танкові акумулятори та спальні мішки для солдатів.

Під час зустрічі свободівський кандидат на пост Президента торкнувся багатьох актуальних для білоцерківців тем, зокрема питання передачі комунального майна в концесію. Громада підтримала оплесками заяву лідера націоналістів про те, що стратегічні підприємства потрібно повертати державі.

Прес-служба Білоцерківської міської організації ВО “Свобода”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.