28 травня 2014 року спецпідрозділ з Білої Церкви, який бере активну участь у воєнних діях на сході країни, отримав бронежилети найвищого класу захисту. Ініціяторами збору коштів на військове спорядження виступили голова Білоцерківської міської організації Всеукраїнського об’єднання “Свобода” Олександр Хозєєв та голова громадського формування “Щит” свободівець Сергій Шкаровський.

Фінансові внески зробили члени місцевого осередку “Свободи”, підприємці Білої Церкви, члени ВО “Майдан” та небайдужі жителі міста. Завдяки спільним зусиллям вдалося передати нашим військовим шість бронежилетів шостого класу захисту.

“Під час Революції гідности білоцерківці були на передовій: містяни регулярно їздили на Майдан, а хто не міг поїхати, допомагали грошима, продуктами, речами. Після втечі Януковича та нападу кремлівських військ ми опинилися в тилу. Проведення чесних президентських виборів та допомога військовим були нашими основними завданнями. Із першим ми упоралися, – повідомив очільник білоцерківських свободівців Олександр Хозєєв. – В окружній виборчій комісії нашого округу завчасно були помічені члени, які безсоромно фальсифікували парламентські вибори у 2012 році. На кожній дільниці в комісіях та серед спостерігачів були свободівці або наші прихильники. Ми доклали всіх зусиль, щоб сприяти чесним виборам. В результаті жодного серйозного порушення в 91-му окрузі не було. Відтепер всі наші сили спрямовані на підтримку та допомогу воїнам української армії, які ризикують життям на війні з путінськими терористами. Серце кров’ю обливалося, коли нам повідомили, що білоцерківські солдати йдуть у бій без бронежилетів. Поки нам вдалося передати лише невелику кількість спорядження, але ми продовжуємо збір коштів. Сподіваємося, що новообраний президент зможе вирішити цю проблему набагато ефективніше”.

Прес-служба Білоцерківської міської організації ВО “Свобода”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.