„Сьогодні, незважаючи на зневіру, втому, зубожіння, ми маємо єдиний мирний демократичний шлях усунути від влади корупціонерів, злодіїв, політичних „пустоцвітів”, – це вибори”, – заявив під час нещодавньої прес-конференції народний депутат України, представник ВО „Свобода”, – кандидат на посаду міського голови Білої Церкви Олександр Марченко.
З чим він іде на ці вибори, які бачить свої завдання як потенційний очільник міста? Про це О. Марченка говорить із білоцерківцями, зустрічаючись у мікрорайонах та в колективах. Про це розповів і пресі. Основними власними завданнями кандидат вважає виконання запитів, з якими до нього як парламентаря зверталися земляки. Адже ще багато справ залишилися незавершеними. Тому Олександр Олександрович просто говорить: „Іду працювати”. Аби збудувати нарешті об’їзну дорогу, повернути у власність громади комунальне майно, навести порядок із використанням бюджетних грошей. Він іде працювати, аби в місті жилося комфортно всім, а не тільки окремим родинам, аби підприємства й підприємці, які своєю працею наповнюють місцеву казну, відчували турботу і сприяння. Він гарантує не тільки відповідальність власну і депутатів від „Свободи” за розвиток Білої Церкви, а й співпрацю з усіма громадськими організаціями та політичними партіями, які справді вболівають за долю людей. Він робить акценти на відновленні довіри до влади та основоположних галузях – освіті, медицині, культурі, житлово-комунальному господарстві, захисті ветеранів, молоді й дітей. Всі ці напрямки роботи детально виписані в програмі кандидата. Вона чітка і зрозуміла. Читайте – і переконаєтесь.
Основне ж, вважає Олександр Марченко, – розвиток Білої Церкви неможливий без розвитку громади, білоцерківця як громадянина. Тільки відчувши себе господарями, а не електоратом, ми зможемо реально змінювати наше місто.

Вікторія Шелест

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.