З 21 до 24 жовтня 2017 року тривала волонтерська поїздка народного депутата України від ВО “Свобода” Олександра Марченка на передову. Свободівець відвідав бійців 72-ї окремої механізованої бригади Збройних Сил України. Це вже 15-а волонтерська поїздка Олександра Марченка на передову.

Свободівець передав волонтерську допомогу від підприємців Білої Церкви та студентів коледжів бійцям на шахту “Бутівка”, позиції “Зеніт” та “Спартак”, а також передав допомогу бійцям ДУК ПС. Зокрема, наші захисники отримали необхідне обладнання, продукти харчування, предмети щоденного вжитку.

“Важливо пам’ятати, що війна триває й наші військові продовжують ризикувати здоров’ям та життям на східних кордонах нашої держави. Тож ми повинні надавати українським воїнам максимальну підтримку та забезпечувати надійний тил”, ‒ прокоментував свою волонтерську місію Олександр Марченко.

Нагадаємо, 23 березня 2017 року народний депутат України від ВО “Свобода” Олександр Марченко отримав орден “За мужність” ІІІ ступеня. Націоналіста нагороджено за участь у боях за Савур-Могилу 2014 року, яку він обороняв у складі 72-ї бригади: svoboda.org.ua

Прес-служба ВО “Свобода”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.