Із матеріалів прес-конференції народного депутата Марченка О.О. від 13.12.2014.

Олександр Марченко поділився своїми враженнями на початку роботи в Верховній Раді (ВР) та звітував перед своїми виборцями.

На найближчий місяць робота розподілена таким чином: 1-2 тижні йде сесійна робота, 3-й тиждень – робота в комітетах, 4-й тиждень – робота в окрузі.

          Депутат увійшов в близькій по його професійній діяльності Комітет з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарств.

Як нам вже відомо, депутати-свободівці з перших днів роботи в ВР створили міжфракційне депутатське об’єднання “Всеукраїнське об’єднання “Свобода”, та 11 грудня виступили з позицією в якій не підтримали програму дій уряду, так як вона містить низьку антисоціальних намірів.  «Сьогодні ми бачимо, що олігархічні клани мають намір продовжувати збільшувати свої статки, обкрадаючи країну,.. що відбувається справжнє нищення українців. «Свобода» – наша національна патріотична альтернатива, яка має мобілізувати суспільство в боротьбі за право мати гідне життя» – переконує Олександр Марченко, – «Я постараюсь кожної суботи бути в окрузі і зустрічатись з людьми.»

 

Що ж встиг зробити народний обранець за перший тиждень роботи в ролі нардепа?

Якщо говорити про законотворчу діяльність, то сьогодні зареєстровано 73 законопроекти, в співавторстві з Марченко О.О. (перелік див. офіц. джерела ВР). Депутат відповідав журналістам:

«У нас вже є ряд звернень від міської влади: серед яких звернення по оновленню тролейбусного парку, по реконструкції та оновленню мостів, по очищенню річки Протоки, по добудові столової у 18 школі, по будівництву школи на Піщаному масиві, по добудові дитячого садочка на Таращанській, та ін. Сьогодні моя позиція залишається незмінною – вкладення і інвестиції в інфраструктуру, інвестиції в енергозбереження допоможуть нам створити відродження України. Всі економічні експерти сьогодні говорять, що якщо 1 гривня буде вкладена в розвиток, на кінець року вона дає 5грн. надходжень в бюджет.»

«Також ми отримуємо багато різних звернень від громадян, більшість із них – про матеріальну допомогу. Тому обов’язковим завданням сьогодні є створення Благодійного Фонду. Кошти передбачені на підтримку діяльності депутата не можуть сьогодні йти на підвищення собі зарплати, тоді як зарплати вчителям і усім бюджетникам , а також пенсії – заморожені! Учора я з трибуни звертався до уряду з питанням не допустити скорочення робочого часу і відправки вчителів в неоплачувані відпустки.»

 Журналісти отримали відповіді на низьку своїх запитань, серед яких: болюча тема про концесію тепломережі в місті, на що нардеп зробив звернення в Генпрокуратуру, та до прем’єра, питання щодо закону про вільне володіння зброєю, закон про зняття депутатської недоторканності, питання по пенсійному віку – до 65 років, про «кнопкодавство» в ВР, про закон про люстрацію влади та дострокові місцеві вибори, про закони від 16 січня, що були емоційною темою минулого тижня, та інш.

По партійній лінії Олександру Марченко, як учаснику АТО, доручено працювати на сході, і на сьогодні вже відкриті приймальні ВО «Свобода» в Донецькій та Луганській областях, окремо в м.Курахово, та в м.Маріуполі.

Олександр Олександрович обіцяє регулярно звітувати перед виборцями, щодо своєї діяльності як народний депутат. «Я маю критичну самооцінку, але оцінка громади завжди була для мене найважливішою.» Особиста зустріч мешканців з народним депутатом відбувається в останньому тижні кожного місяця по вівторках та четвергах з  10:00 до 12:00.

Щочетверга з 10:00 до 14:00 помічники депутата зустрічаються з мешканцями Білої Церкви в офісі ВО «Свобода» (вул. Леся Курбаса, 3 (колишній Будинок побуту), кім. 209), і всі питання та звернення докладають Олександру Олександровичу особисто, щоб жоден, хто звернувся, не лишився без відповіді.

Прес-служба народного депутата

13 грудня 2014р.

Відеозаписи прес-конференції:

          https://www.youtube.com/watch?v=1lhdYtdgnQY

Відео першого виступу в Верховній Раді:

https://www.youtube.com/watch?v=IRn4gEAAXKg#t=74

https://www.youtube.com/watch?v=KNyp34-ZzUA

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *