Напередодні акції “Вставай, Україно!” радіоетер Київщини переповнюють повідомлення про проведення фіналу так званого “антифашистського маршу”, який також відбудеться 18 травня у Києві. Таким чином наймити-яничари намагаються хоч трохи загасити дедалі більше невдоволення українців нинішньою владою та дискредитувати фінальну опозиційну акцію в столиці. Нині, за інформацією Київської обласної організації Всеукраїнського об’єднання “Свобода”, невідомі пропонують грошову винагороду студентам, аби ті 18 травня “помітингували” на так званому “антифашистському марші” у Києві.

З цього приводу голова Київської обласної організації ВО “Свобода” Олександр Марченко, звертаючись до жителів Київщини, заявив: ярлик “фашизму”, який влада намагається приліпити на націоналістів, є цілеспрямованою провокацією та черговим брудним політичним прийомом перед президентськими виборами. І цей прийом стає чи не головною піар-технологією Януковича. “Коли немає аргументів, у хід ідуть найбрудніші технології, які намагаються відпрацювати на українцях. На противагу свідомому націоналістичному рухові, який вже не зупинити, у тому числі й акції “Вставай, Україно!”, влада організовує платні акції, як-от мітинги на кшталт “антифашистських”. Українці завжди були націоналістами, що проявлялося в любові до своєї рідної землі, мови, у плеканні традицій, у національній гідності. І це – важлива відмінність від фашизму, який, як і комунізм, вирізняється колективізмом, знеособленням, приниженням свого та інших народів. Хіба не така ситуаціє нині є в державі за чинної влади?”, – зазначив свободівець Олександр Марченко.

Він також наголосив, що не варто звертати уваги на провладних політтехнологів, вустами яких усе частіше ллють замовлений бруд на “Свободу”. “Саме з їхньої легкої руки на останніх парламентських виборах 2012 року “Свободі” не давали навіть прохідних відсотків. Цю брехню спростувало голосування, коли ми побачили, що націоналістична сила впевнено увійшла до Верховної Ради”, – нагадав націоналіст.

Зважаючи на складну соціальну, економічну та національну ситуацію в країні Київська обласна організація ВО “Свобода” закликає всіх небайдужих громадян взяти участь у завершальному заході загальнонаціональної акції протесту “Вставай, Україно!”, яка відбудеться у Києві 18 травня.

“Нині час перетворень, коли тільки власними зусиллями можемо захистити країну від олігархів-кримінальників, від “пакращєнь”, “реформ” та “оптимізацій” соціальної галузі, від ручного управління державними фінансами. Не будьте байдужими, приєднуйтесь, вставайте разом із нами!”, – закликав Олександр Марченко.

Свободівець також закликав правоохоронців не вдаватися до політичних переслідувань і не допустити вчинення порушень проти учасників мирної акції протесту. “Вас утримують коштом громадян, податками підприємців, і саме люди своїми відрахуваннями забезпечують вашу роботу. Пам’ятайте: прийде той час, коли замість призначення вас, як і депутатів, на посади обиратиме громада!”.

Прес-служба Київської обласної організації ВО “Свобода”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *