25 листопада в Білій Церкві Київської области свободівці розпочали безстроковий Евромайдан. Таким чином націоналісти підтримали акцію опозиції, що визначає европейським майбутнє України, і нині триває в Києві. Про це повідомляють у Білоцерківській міській організації Всеукраїнського об’єднання “Свобода”.

За словами голови Київської обласної організації ВО “Свобода” Олександра Марченка: ”Свобода” Київщини підтримує европейський вибір України й націоналісти готові захищати прагнення більшості населення знову бути в европейській родині. Історично склалося, що за духом та цінностями, ми є европейцями, йжоден режим не зможе нас переконати у зворотньому. Люди в усій Україні піднімаються на протест і таким чином засвідчують, що вони не довіряють чинній владі Януковича-Азарова, політиці нищення всього, що нам близьке та рідне. Ми бачимо, що українці постали, вони висловлюють “ні” політиці, рішенням цієї окупаційної влади.

Як наголошує голова Білоцерківської міської “Свободи” Олександр Хозєєв: “Міська “Свобода” стала ініціатором у Білій Церкві проведення акції проти призупинення підготовки до підписання угоди про асоціацію з ЕС. Нас підтримали громадські та опозиційні організації міста, а також багато инших білоцерківців, хто не має змоги бути зараз на акції в Києві. І чим далі, усе більше прихильників приєднуються до нашої акції.

Зазначимо, що Евромайдан в Білій Церкві оголошено безстроковим. Він відбувається у центрі міста на площі Т.Г. Шевченка. Учасники акції, яких зібралося близько 200 осіб, виголошують гасла на підтримку европейської України та тримають плакати “Україна — це Европа”, “Ми за европейський вибір” тощо.

Прес-служба Білоцерківської міської організації ВО «Свобода»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *