11 липня 2014 року на Білоцерківщині було зірвано сесію районної ради, оскільки участь у ній взяли всього 17 депутатів із 72. На засідання було винесено низку питань щодо перегляду б’юджету Білоцерківського району, що має допомогти вирішити низку проблем освітніх закладів району і їх фінансування.

Крім цього, на сесію планували внести питання щодо висловлення недовіри голові Білоцерківської райдержадміністрації свободівцю Василю Хрику. Ініціяторами цього питання були лідери депутатської групи “Білоцерківщина”, в яку входять колишні “регіонали” Андрій Немна та Віталій Гринчук. За часів правління Януковича Немна був головою РДА, а Гринчук – його заступником. Під час Революції гідности під тиском громади Немна склав повноваження, а Гринчук лишився на посаді, але з того часу не виходить з лікарняного, тож звільнити його неможливо.

Задуми “регіоналів” зазнали краху, адже на сесію районної ради прийшла чисельна громада Білоцерківщини, яка виступила на підтримку голови райдержадміністрації. Ця підтримка закономірна, оскільки Василь Хрик з моменту свого призначення на посаду голови Білоцерківської райдержадміністрації, на відміну від колишньої бандитської влади, працює в інтересах громади.

Перед сесією люди розповсюдила матеріял інтернет-видання Gazeta.ua, у якому змальовані “заслуги” колишнього “регіонала” Віталія Гринчука (http://gazeta.ua/articles/life/_regionali-grinchuk-ta-nemna-namagayutsya-povernuti-sobi-vladu-v-bilocerkivskomu-rajoni/569147).

Окрім зазначеного, громада Білоцерківщини розповідає про вибори 2010 року, які безпосередньо контролював Андрій Немна. Використовуючи адміністративний ресурс та тиск на голів дільничних комісій та голів сільських рад, чиновник лобіював та протягував потрібних йому кандидатів. Також відомий факт, що впродовж чотирьох років перебування на керівних посадах райдержадміністрації Немна та Гринчук, користуючись підтримкою колишнього керівника Київської ОДА Анатолія Присяжнюка та Олександра Януковича, очолили земельну мафію районну. Тому повернення у зручне крісло голови райдержадміністрації для них нині вкрай необхідне.

Самі ж “екс-регіонали” Андрій Немна та Віталій Гринчук стверджують, що громада Білоцерківщини, яка прийшла на сесію підтримати Василя Хрика, нібито перешкоджала їм бути присутніми на сесії районної ради, “використовуючи фізичну силу та психологічний тиск”.

Прес-служба Білоцерківської міської організації ВО “Свобода”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.