Банда наїжачилася і зірвала сесію.

           67-ма сесія Білоцерківської міської ради в більшій своїй частині стала присвячена подіям під час минулої сесії 20.11.2014, а саме – мітингу «Громада проти концесії Тепломережі».

Виступ мера щодо Звіту про роботу місцевої ради за 2014 рік був зведений до посилання на офіційну інтернет сторінку ради, і далі він спробував звітувати про свою «активну» допомогу військовим в зоні АТО.

При докладі представника місцевого МВС щодо завезення в місто тітушок для розгону мирного мітингу проти концесії Тепломережі, з залу пролунало питання: «Чи встановлено замовника автобуса з тітушками?», але міський голова нервово перебив відповідь докладача своїм питанням до депутатів: «Так, ще питання депутати, будь ласка…». Як то кажуть – «на злодії капелюх горить». Звісно, що сам пан Савчук, з притаманною для нього наглістю, звинувачує ВО «Свобода», та покладає всю відповідальність за незадоволення громади діями депутатів-зрадників на керівника білоцерківського осередку Олександра Хозєєва.

Таким чином стає зрозуміло який саме шлях обрав мер та його банда. Вони намагаються звести рахунки з тими, хто кинув їм виклик. Міліція розпочала переслідування активістів–свободівців, на них заводяться кримінальні справи. Захисники влади миттєво взялися перевіряти громадську організацію «ЩИТ», яка, всім відомо, захищає громаду від корумпованої влади та представників криміналу.

Всі представники влади мають сьогодні зрозуміти, що громада зросла в боротьбі за свої права та свободу, що всі вони сьогодні знаходяться під її пильним контролем. Контрреволюція не пройде! І якщо місцева влада, міліція, прокуратура, та судді самі не будуть очищуватись згідно закону про очищення влади, це буде робити громада усіма доступними для неї способами. Градус незадоволення громади зараз високий, та крайньою формою очищення може бути народне повстання. І скільки би мер, чи «правоохоронці» не намагались перекладати всю відповідальність на ВО «Свобода», чи інші громадські рухи, народний вирок злодіям вже винесено – «Банду геть!».

Люстрація через сміттєві баки – це насправді ще м’який вирок Народного Суду цій антинародній владі. Після революції гідності, триває боротьба з контрреволюцією, місцевими недобитками-регіоналами, комуністами та корупціонерами-бютовцами, які ще сподіваються на реванш. Люди вже знають своїх зрадників в обличчя, на відеозаписах подій під міською радою 20.11.2014 ми всі побачили їх безсовісні очі та наглі посмішки. І ці зрадники ще сподіваються, а деякі навіть впевнені, що можуть утриматися, щоб продовжити паразитувати на тілі народу. Вони сподіваються на нерішучість громади, на те що люди не зможуть тиснути на них тривалий час. Вони навчились брехати не червоніючи, вони звикли до безвідповідальності та безкарності. Чи здатні вони працювати чесно, якщо просувались до влади спираючись на корупційну систему та посилюючи її? Минув майже рік, як проффесор-злодій в паніці втікав з країни, але його «учні» так ні чого не зрозуміли, – що повернення в минуле вже не буде ніколи! Вони начебто тяжко хворі цими раковими хворобами – корупції, злодійства, продажності, брехні та зради.

Громада нашого міста надає останній шанс депутатам-зрадникам реабілітуватися і пропонує добровільно скласти свої мандати та публічно покаятися перед народом.

 

Відеозапис 67-ї сесії міської ради:

https://www.youtube.com/watch?v=aaF48pDgaJ4

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.