21 липня 2016 року відбулось засідання сесії Білоцерківської міської ради VІІ скликання, на якому депутати міської ради підтримали запит свободівця Вадима Кошеля щодо розгляду питання про припинення укладення договорів ТОВ “Білоцерківвода” на водопостачання та водовідведення з ОСББ/ЖБК у якості колективного абонента без відповідного рішення співвласників.

У документі націоналіст вимагає організувати та провести засідання “круглого столу” за участю концесіонера ТОВ “Білоцерківвода”, представників ОСББ та ЖБК міста Біла Церква, депутатів Білоцерківської міської ради та громадських організацій для врегулювання цього питання.

Цей запит підготував депутат Київської обласної ради від ВО “Свобода” Максим Запаскін після зустрічі з головами об’єднань співвласників багатоквартирних будинків.

“Дії ТОВ “Білоцерківвода” є нічим иншим, як спробою монополіста перекласти на об’єднання свої проблеми – стати колекторами зі збору коштів. Білоцерківська міська організація Всеукраїнського об’єднання “Свобода” засуджує таку хибну практику монополіста та вимагає припинити цей примусу. Окремо наголошую на тому, що у будинках, які залишаються на балансі ЖЕКів всі споживачі мають прямі договори з ТОВ “Білоцерківвода” та ніхто їх не примушує до укладання колективних договорів. Таким чином здійснюється різний підхід щодо однакових суб’єктів господарювання, при цьому до ОСББ/ЖБК застосовують подвійні стандарти, створюючи додаткові перепони та труднощі для здійснення співвласниками багатоквартирних будинків управління своєю власністю, що є прямим порушенням антимонопольного законодавства України”, – йдеться у запиті.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.