28 лютого 2018 року на велобазі ДЮСШ “Богатир” секретар Білоцерківської міської ради свободівець Вадим Кошель вручив грамоти та нагородив медалями клубу “AUDAX CLUB PARISIEN” команду веломаратонців “In Velo Veritas”.

2016 року першим білоцерківським рандонером (велосипедистом, що бере участь у спеціялізованих наддовгих заїздах) став Віталій Кириченко, а вже за рік семеро білоцерківців взяли участь у всесвітньому заході і в травні 2017 року подолали 200-кілометрову дистанцію за встановлений час. Згодом двоє веловідчайдух упорались і з 300-кілометровим надмаратоном.

На урочисту зустріч зібрався майже весь колектив велокоманди, а також начальник управління з питань молоді і спорту БМР Катерина Литвиненко, заступник начальника управління з питань молоді і спорту Валентина Коросько, представник спортивного відділу Сергій Серьогін, заступник директора Київської обласної спеціялізованої дитячо‒юнацької школи олімпійського резерву “Промінь” з велоспорту Артем Теслер, директор ДЮСШ “Богатир” Валерій Падалець.

Нагороди отримали: Олексій Баранов, Олександр Бірюков, Руслан Дідик, Олег Зіглін, Віталій Кириченко, Сергій Куксінов, Ярослав Токаренко. Старший тренер ДЮСШ “Богатир” Володимир Зюлковський в свої 75 років вже вдруге поспіль стає переможцем найбільшого велосипедного заходу Київщини – “Київської велосотки”. За видатне спортивне досягнення він був нагороджений Почесною грамотою міського голови і цінним подарунком.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.