17 січня 2016 року у Білоцерківському міському будинку органної та камерної музики відбувся концерт гурту “Хорея Козацька” за сприяння депутатів Київської обласної ради від Всеукраїнського об’єднання “Свобода” В’ячеслава Хмельницького та Максима Запаскіна.

Легендарний ансамбль старовинної музики “Хорея Козацька” на чолі зі своїм лідером – заслуженим артистом України Тарасом Компаніченком виконав свої хіти та нові композиції у стилі фолк з елементами джазу, наповнивши Будинок органної музики чарівною атмосферою різдвяного вертепу.

Дуже органічними та цікавими були розповіді вокаліста, лідера гурту Тараса Компаніченка про музику української старовини та його екскурси в історію українського козацтва.
Закінчився вечір під гучні аплодисменти вдячних шанувальників українського мистецтва, серед яких були вояки, які нещодавно повернулись із горнила російсько-української війни та проходять курс лікування у Білоцерківському військовому шпиталі.
“Ми запросили сучасних героїв на цей концерт, оскільки саме така музика піднімає їхній дух та прискорює фізичне та духовне зцілення. З нетерпінням будемо чекати наступних гастролей гурту до Білої Церкви“, – розповів Максим Запаскін.

Прес-служба Київської обласної організації ВО “Свобода”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *