29 серпня 2016 року Білоцерківські міські організації ВО “Свобода”, ВГО “Сокіл” та громадське формування “Щит” провели вечір пам’яти з нагоди річниці дня загибелі свободівця Віталія Коломійця, бійця добровольчого батальйону “Донбас”, який загинув в “Іловайському котлі” у 2014 році.

Зранку націоналісти провідали могилу Віталія на Сухоярському цвинтарі на “Алеї героїв”.

Пізніше, ввечері, відбувся мітинг-реквієм біля пам’ятного знаку Героям “Небесної сотні” та українським воякам, які загинули у боях російсько-української війни.

Із вступним словом до громади звернувся депутат Білоцерківської міської ради від ВО “Свобода” Вадим Кошель.

До слова запросили мати та дружину Віталія. Мати розповіла про дитячі та юнацькі роки націоналіста. Дружина про події часів Майдану та війни.

Родина Віталія подякувала присутнім за небайдужість, підтримку, допомогу.

Перед громадою виступив бойовий побратим Віталія Володимир Бабенко (“Фагот”). Він розповів про подробиці тих страшних подій серпня 2014 року.

“З тією кількістю боєприпасів, що у нас була, та з такими завзятими воїнами, як Віталій Коломієць, ми могли би тримати Іловайськ або вийти звідти з боєм. Проте через бездарність командування нас зібрали в одному місці та дали змогу московським окупантам розстріляти, як в тирі. Віталій був не з тих, хто відступав або ховався, тому дуже хочеться зробити так, щоб його загибель була недаремною. Нам час навести лад у місті та вигнати тих продажних чиновників і депутатів, що прислуговували режиму Януковича, а тепер піаряться і наживаються на війні”, – сказав Володимир Бабенко.

Учасники мітингу висловили обурення з приводу відсутности повноцінного пам’ятника як Героям “Небесної Сотні”, так і нашим загиблим воякам. Депутати пообіцяли на найближчій сесії міської ради зробити відповідне звернення до міської влади.

Захід закінчився хвилиною мовчання в пам’ять Віталія Коломіця та усіх військових, які загинули у “Іловайському котлі”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *