22 липня 2016 року засідання робочої групи, яка займається питанням окружної дороги навколо Білої Церкви, не відбулося. Причина банальна – на зустріч прийшло лише двоє свободівців: голова робочої групи депутат Київської обласної ради, заступник голови Київської обласної організації ВО “Свобода” з юридичних питань Максим Запаскін та депутат Білоцерківської міської ради від ВО “Свобода” Володимир Панасов.

“Це засвідчує, як влада ігнорує свої обіцянки та обов’язки перед громадою. На даний час всі обіцянки міського голови – це пусте місце, бо досі відсутнє навіть розпорядження про створення такої робочої групи, її склад не затверджений. А тому ця робоча група є просто зібранням ініціятивних депутатів та громадських діячів без належного статусу та повноважень для вирішення поставлених завдань. Зважаючи на це, можна зробити висновок, що влада цілеспрямовано саботує будівництво дороги”, – прокоментував ситуацію Максим Запаскін.

Метою діяльности групи є врегулювання питань роботи автоперевізників, функціонування мостів, а також будівництва частини окружної дороги (3-ї Піщаної) навколо міста Біла Церква.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.