22 квітня 2016 року у м. Біла Церква на базі БНВО “Звитяга” відбувся фінал І етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри “Джура”.

Одним із організаторів змагань став представник Білоцерківської міської організації ВО “Свобода”, голова громадського формування “Щит” Сергій Шкаровський. Побратима Сергія також було призначено суддею на одному з етапів змагань. Він відповідав за проведення стрільб.

Решта етапів були такі: “Відун” – інтелектуальне змагання з історії козацтва та Збройних Сил України, “Ватра” – мистецьке представлення рою, проходження смуги перешкод, змагання із перетягування линви, таборування, звіт рою під гаслом “Добре діло”, “Впоряд” – демонстрація стройової підготовки з виконанням пісні, орієнтування на місцевості та вміння надавати першу медичну допомогу в змаганні “Рятівник”.

“Ми козацька нація. Саме гра “Джура” виховує в дітей гордість за своїх предків, любов до України. Епоха козацтва створила глибоку багатогранну духовність, що стала вершиною української національної культури. Сьогоднішні змагання є результатом цілого року важких тренувань. Навіть за несприятливої погоди діти показали гарні результати”, – прокоментував подію Сергій Шкаровський.

Призові місця розділились таким чином: ІІІ місце виборов рій Білоцерківської спеціялізованої школи із поглибленим вивченням іноземних мов №9, на другому місці опинились учасники рою БНВО “Перша Білоцерківська гімназія – школа І ступеня”, переможцем гри став рій БНВО “Звитяга”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *