Протягом 14‒15 травня 2018 року секретар міської ради від фракції ВО “Свобода” Вадим Кошель взяв активну участь у заходах у межах реалізації грантового проєкту посольства США “Нова якість соціальних послуг через впровадження механізму соціального замовлення у Білій Церкві та Київській області”.

Першим етапом виконання проєкту став візит директора Одеського інституту соціяльних технологій, доцента Одеського регіонального інституту державного управління НАДУ при Президентові України, керівника Аналітичного центру ‒ заступника голови Всеукраїнської асоціяції сприяння самоорганізації населення (один із розробників механізму соціяльного замовлення в Україні) Андрія Крупника.

Соціяльне замовлення ‒ це комплекс заходів з розв’язання пріоритетних соціяльних проблем певної громади силами громадських об’єднань у співпраці з органами місцевої влади шляхом розробки і реалізації соціяльних проєктів за рахунок б’юджетних та инших коштів через укладення соціяльних контрактів на конкурсній основі.

Під час проведення “круглого столу” присутні обговорили підготовку впровадження соціяльного замовлення у Білій Церкві, визначення його виконавців, формування соціяльного контракту, організацію виконання запланованих заходів, контроль якости виконаних робіт та послуг тощо.

“Соціяльні проблеми не можна вирішити одномоментно, але, застосувавши сучасні знання та досвід, можна значно меншими коштами вирішувати значно більше коло питань. Для Білої Церкви це абсолютно новий досвід. Оцінивши побачене та почуте, вирішили цей проєкт реально втілити у нашому місті. У підсумку дводенної роботи ми домовилися доопрацювати документи проєкту з урахуванням особливостей нашого регіону, а також всіх зауважень і рекомендацій експертів, громадських активістів, депутатів та винести його на розгляд міської ради”, ‒ зазначив Вадим Кошель.

Найближчим часом планується проведення інформаційної кампанії (навчальних семінарів, прес-конференцій, соціяльних реклам, виготовлення та розповсюдження брошур), впровадження механізму соціяльного замовлення (буде розроблено проєект Положення про соціяльне замовлення у місті Біла Церква, створено сайт, проведено навчання тощо). Також буде узагальнено і поширено отриманий досвід (створення інформаційно-методичних відеокліпів, здійснення моніторингу та оцінки впровадження механізму соцзамовлення у Білій Церкві, проведення семінарів тощо).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.