17 травня 2018 року на День вишиванки секретар Білоцерківської міської ради свободівець Вадим Кошель взяв участь звітному концерті Білоцерківської школи мистецтв №1 під назвою “Музичних звуків вишиванка”. Захід відбувся у Білоцерківському Будинку органної та камерної музики.

“Вишиванка це не лише сорочка. Вишиванка ‒ це українська душа. Сьогоднішнє свято щороку набирає обертів, шириться Україною та світом. Дві години концерту минули непомітно, подарувавши присутнім справжнє свято єднання української музики, пісні та сакрального символу української нації ‒ вишиванки. Дякую всім юним артистам, викладачам, батькам та директору школи Лесі Крижешевській”, ‒ відмітив Вадим Кошель.

Школа відзвітувала перед громадою Білої Церкви великим концертом, в якому взяли участь солісти та творчі колективи ‒ лауреати виконавських конкурсів за 2017‒2018 навчальний рік. Захід відбувся у День вишиванки, тому всі артисти, викладачі школи та навіть гості були одягнені у вишиті сорочки, розмаїття кольорів та фасонів, яких просто вражало.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *