7 лютого 2019 року секретар Білоцерківської міської ради, депутат від ВО «Свобода» Вадим Кошель закликав міського голову та профільного заступника організувати показ історичного фільму «Крути 1918» для школярів старших класів Білої Церкви безкоштовно або за символічну плату.

Окрім того, націоналіст запросив усіх присутніх у кінотеатр ім. Довженка на прем’єру кінострічки та повідомив, що показ фільму триватиме протягом трьох тижнів.

«Початок ХХ століття був дуже важким часом для українців. Але навіть тоді ми змогли здобути незалежність, яку, на жаль, не вдалося зберегти. У 1918 році сталася одна з найстрашніших трагедій – битва на станції Крути. Близько 300 студентів героїчно виступили на захист країни від чотиритисячної добре озброєної Червоної армії. Про їхній героїчний чин ми згадуємо і досі, проводячи аналогії із нинішньою російсько-українською війною. Це гарна нагода показати учням у доступній формі правдиву героїчну історію боротьби української нації за незалежність», – наголосив націоналіст.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *