Депутат місцевої ради як представник інтересів територіальної громади, виборців свого виборчого округу зобов’язаний виражати і захищати інтереси відповідної територіальної громади та її частини – виборців свого виборчого округу, виконувати їхні доручення в межах своїх повноважень, наданих Законом, брати активну участь у здійсненні місцевого самоврядування. Саме такими нормами Закону «Про статус депутатів місцевих рад» керується в своїй роботі вже другий рік депутат Білоцерківської міської ради, свободівець В’ячеслав Хмельницький.

– Як член постійної комісії з питань житлово-комунального господарства, беру активну участь у роботі комісії та вирішенні важливих питань у нашому місті. А саме: брав участь шляхом рекомендацій і висновків по фінансуванню Управління житлово-комунального господарства, контроль виконання рішень сесій міської ради, проектів, що стосуються житлово-комунального господарства міста, участь у підготовці реалізації державної політики щодо реформування галузі житлово-комунального господарства. Здійснював конт­роль за виплатою заробітної плати на підприємствах житлово-комунального господарства, брав участь у внесенні пропозицій до плану підготовки опалювального сезону, контролював виконання раніше прийнятих рішень міської ради, у тому числі щодо ефективного використання коштів на виконання цільових програм, виконання рішень на спрямування щодо покращення експлуатації житлових будинків енергозберігаючими технологіями – заміна покрівель, заміна внутрішньо будинкових трубопроводів, реконструкції та модернізації ліфтів, брав участь у вирішенні проблем утилізації відходів.

Так, я є послідовним у своїй позиції щодо передачі Комунального підприємства «Білоцерківводоканал» у концесію. Спілкуючись з людьми з приводу цієї оборудки, розумію, що їх дуже турбує це питання, тому що, на превеликий жаль, володіння монопольними підприємствами поза управлінням громади дає волю працювати і «господарювати» як заманеться. І можливо, що вже зовсім скоро ми отримаємо підвищення цін на водопостачання і водовідведення; питання збереження робочих місць на підприємстві є також актуальним в умовах соціальної та економічної кризи. Тому позиція фракції ВО «Свобода» в Білоцерківській міській раді залишається незмінною – ми проти передачі КП «Білоцерківводоканал» у концесію.

Робота в постійній комісії житлово-комунального господарства потребує постійної уваги до проблем, які виникають у повсякденному житті: прибирання та ремонт прибудинкової території, освітлення місць загального користування, освітлення підїздів, вивіз сміття, ремонт дахів, підїздів, ліфтів тощо. Тому левова частина звернень моїх виборців зачіпає безпосередньо вищезазначені питання та проблеми.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.