Депутати Білоцерківської районної ради не підтримали звернення фракції ВО «Свобода» до президента України, голови ВРУ, секретаря РНБО щодо заборони антиукраїнських політичних партій «ОПЗЖ» і «Партія Шарія». Проект звернення виголосив на сесії райради голова фракції ВО «Свобода» Василь Хрик.

Рішення не було прийняте через деструктивну позицію фракцій «Слуга народу», «Батьківщина» та звісно «ОПЗЖ».

«На тридцятому році незалежності нашої держави українці все ще змушені позбуватися колоніального минулого та російського впливу у всіх сферах нашого життя. Революція гідності призвела до заборони промосковських антиукраїнських партій – Комуністичної партії та Партії регіонів. Однак і після Революції Україна змушена протистояти гібридній війні з російським впливом. Окрім боротьби, що ведеться за суверенітет на східних кордонах, маємо іншу проблему – внутрішнього ворога, який розхитує ситуацію та підточує основи державотворення. Названі партії мімікрували і з’явилися під іншими назвами. Сьогодні є шанс успішно завершити цю боротьбу. Тож просимо вас підготувати та ухвалити законопроєкт і відповідні регуляторні акти, які б заборонили фактичну діяльність партій «Опозиційна платформа – за життя» та «Партія Шарія» як таких, що відстоюють та активно просувають інтереси російського агресора», – йшлося у проєкті звернення.

«Українська держава та народні депутати проукраїнських політичних сил мають продемонструвати однозначну позицію та публічно підтвердити, що вони засуджують діяльність представників російського агресора в українському політичному просторі – «Опозиційна платформа – за життя» та «Партія Шарія». Але як бачимо навіть на Білоцерківщині деякі депутати показують своє справжнє обличчя. не підтримали звернення про заборону антиукраїнських партій. Не здивовані позицією фракцій «Слуга народу», «Батьківщина» та ОПЗЖ адже саме ці фракції розпочали нову каденцію з прийняття протизаконних рішень. Мова йде про обрання голови райради та його заступників, прийнятих з грубими порушеннями законодавства та регламенту», – прокоментував Василь Хрик.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *