Про партію

Всеукраїнське об’єднання “Свобода” (попередня назва – Соціал-Національна партія України) постало в результаті об’єднання активістів націоналістичних громадських організацій: Варта Руху, Студентське Братство, ОУМ “Спадщина”, Українські Ветерани Афганістану. За ідеологічну основу партії взято працю Провідника Організації Українських Націоналістів Ярослава Стецька “Дві революції”.

З історією партії Ви можете ознайомитися за посиланням: Історія ВО “Свобода”

Під час численних зустрічей лідера “Свободи” Олега Тягнибока з громадськістю сформовано основний програмовий документ партії, який доповнили на ХІХ З’їзді, – “Програму захисту українців”. На сьогодні Програма складається з восьми розділів: “Влада і суспільство. Докорінне очищення та справедливий лад”, “Народне господарство. Економічна незалежність та соціальна справедливість”, “Здоров’я нації. Подолання демографічної кризи та підвищення якості життя”, “Громадянство і міграція. Право на Батьківщину та захист життєвого простору”, “Інформаційний простір і освіта. Збереження ідентичності та розвиток культури”, “Історична справедливість. Тяглість державотворення та подолання наслідків окупації”, “Зовнішня політика і оборона. Європейський україноцентризм та сильна держава”, “Крим і Севастополь. Встановлення Конституційного порядку та забезпечення стабільного розвитку”.

Тут Ви можете прочитати нашу повну програму: Програма ВО “Свобода” – Програма захисту українців

Мету і завдання націоналістичної сили повністю відображено в постулатах “Програми захисту українців” та проєкті Національної Конституції України. Пріоритетними напрямками діяльности партії є розбудова економічної та військової потуги України, відновлення історичної та соціяльної справедливости, захист культурної ідентичности українців, знищення паразитарної олігархічної системи і перетворення держави з об’єкта міжнародної політики на суб’єкт.

Наша основна ідея – побудова могутньої Української держави на засадах соціяльної та національної справедливости, яка посяде гідне місце серед провідних країн світу. Влада для нас – не самоціль, а лише інструмент для реалізації національної ідеї.

На сьогодні понад 20 тисяч українців є членами ВО “Свобода”, а партійні організації діють на всій території України. Закордонні осередки прихильників “Свободи” організовано діють у США, Канаді, Португалії, Іспанії, Чехії, Німеччині, Австрії, Італії, Великій Британії та инших країнах.

Контакти осередків “Свободи” на місцях: Контакти ВО “Свобода”

Всеукраїнське об’єднання “Свобода” очолює Олег Тягнибок. Упродовж всього життя сповідує ідеологію соціяльного націоналізму: “У моєму розумінні націоналізм – це не лише ідеологія. Це стан душі, вища форма патріотизму. Такий, знаєте, дієвий патріотизм, який не обмежується, наприклад, підтримкою національної футбольної команди або піднятим “за Україну” келихом шампанського. Справжні націоналісти готові жертвувати заради своєї країни, свого народу багатьма благами. Націоналізм – це любов до свого, яке ми прагнемо зберегти та примножити”.

Детально про лідера об’єднання дізнайтеся за посиланням: Олег Тягнибок

Ви можете внести свою лепту в розвиток націоналістичного руху та становлення нашої партії: Допомога ВО “Свобода”