19 січня 2022 року активісти Білоцерківської міської організації ВО «Свобода» відгукнулися на запрошення Білоцерківської станиці Національної організації скаутів України «Пласт».

Пластуни підготували для націоналістів вертеп. Молоді актори виконували веселі колядки, показали виставу, перевдягалися у біблійних персонажів: царів, янголів та царя Ірода…

«Ви зарядили нас різдвяним духом, святковим настроєм та позитивною енергетикою. Даруємо кожному із вас книгу білоцерківського комбатанта УПА Теодора Дячуна «Тернистий шлях до волі». Щиро зичимо вам натхнення, нових цікавих проектів та успішного року», – сказав заступник голови Київської обласної організації ВО «Свобода» Вячеслав Хмельницький, звертаючись до пластунів.

На зустріч з «Пластом» також завітали депутати Білоцерківської районної ради від ВО «Свобода» Василь Хрик та Віра Мельцарек.

«Дякуємо керівнику станиці Руслану Хомі та його заступнику – Ользі Сорокопуд за те, що поширюють українські різдвяні традиції та, незважаючи на важкі обставини, допомагають занурюватися у веселу життєрадісну атмосферу свята», – підсумував голова Білоцерківської міської організації ВО «Свобода» Вадим Кошель.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *