Мешканці Білоцерківщини були стурбовані намірами обласної ради ліквідації КНП КОР «Білоцерківський обласний онкологічний диспансер» шляхом припинення юридичної особи та приєднання до КНП КОР «Київський обласний онкологічний диспансер». Завдяки вчасній реакції ВО «Свобода» обласна влада припинила спробу ліквідації закладу.

«До Білоцерківської організації ВО «Свобода» звернувся колектив онкодиспансеру з проханням недопущення ліквідації чи реорганізації закладу. Ми оперативно підготували відповідний проект рішення та винесли його в сесійну залу Білоцерківської районної ради. Депутати одноголосно підтримали наше звернення», – розповіла депутат Білоцерківської районної ради від ВО «Свобода» Марина Полонська.

Реагуючи на рішення райради, отримані відповіді від Комітету Верховної ради з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування, Київської обласної ради та Департаменту охорони здоров’я Київської обласної державної адміністрації. У своїх листах чиновники запевняють, що питання ліквідації Білоцерківського обласного онкологічного диспансеру вже неактуальне. ВО «Свобода» продовжуватиме слідкувати за ситуацією та зробить усе можливе аби зберегти критично важливий заклад охорони здоров’я.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *