29 березня 2018 року під час сесії Білоцерківської міської ради депутат від ВО “Свобода” Юрій Оселедько озвучив заяву фракції із закликом долучитися до Маршу сили нації “За українське майбутнє без олігархів!”, який відбудеться 3 квітня о 10:00 у Києві (вул. Грушевського, біля стадіону “Динамо”).

Подаємо повний текст заяви:

“Українські націоналістичні сили підписали спільний ідеологічний маніфест. Ми озвучили ультиматум владі. Ультиматум, який окреслює коло національних інтересів, червону лінію, за яку влада не сміє переступити.

Ми, українські націоналісти, вимагаємо: перед тим, як ви підете геть ‒ зробіть хоч щось корисне. Тим паче, що ви це українцям обіцяли. Ви обіцяли “завершити АТО за години”, новий закон про вибори, закон про імпічмент Президента… І головне: обіцяли деолігархізацію.

Насправді всі необхідні законодавчі акти давно лежать у парламенті. І ми, українські націоналісти, вимагаємо нарешті ухвалити їх.

Тому націоналісти знову разом виходять на марш. Марш сили нації “За українське майбутнє без олігархів!”.

Ми змусимо владу почути голос нації. Закликаємо українців виходити у вівторок, 3 квітня. Це робочий день у парламенті, Кабінеті Міністрів, і Адміністрації Президента. Час привести до тями усю владу. Хай чекають.

Повернімо Україну в українські руки! Українці, приєднуйтеся!”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *