19 червня 2018 року в Білій Церкві за ініціятиви міського осередку ВГО “Сокіл” відбулася історико-пізнавальна гра (квест) “Українська революція на теренах Білої Церкви 1917-1921 рр.” за підтримки Київської обласної “Свободи” та Управління молоді та спорту Білоцерківської міськради.

Перед учасниками з вітальним словом виступили секретар міськради свободівець Вадим Кошель, депутат Київської обласної ради від фракції ВО “Свобода” Сергій Яременко та керівник ВГО “Сокіл” Юрій Чорнота.

Учасники розв’язували завдання, одночасно знайомлячись із подіями тих років.

За легендою, командам надійшов лист від Центрального штабу армії УНР, за наказом якого вони мали відвідати важливі об’єкти міста та виконати певні дії.

Всі учасники були нагороджені грамотами та заохочувальними призами. Переможці також отримали тематичні футболки, книги “Військо Української революції 1917-1921 рр” та біографію Євгена Коновальця.

У підсумку І місце посіла команда “Ровесники”, ІІІ ‒ “Олександрія”, ІІІ місце ‒ команда “Юність”.

“Захід має нагадати молоді про події столітньої давнини, які дуже нагадують сучасні. Маємо стати основною силою у боротьбі за волю та незалежність України, так само як це робив колись Євген Коновалець із загоном Січових Стрільців у Білій Церкві”, ‒ наголосив Юрій Чорнота.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *